طراحی چراغ های سرامیکی

طراحی چراغ های سرامیکی

اگر خانه تان قدیمی است یا اتاق ها بی روح و دلگیرند، وقت تغییر دکوراسیون رسیده است. تغییر دکوراسیون فکر خیلی ها را مشغول می کند. ممکن است ندانید از کجا باید شروع کنید؟ یا نگران نداشتن بودجه کافی برای چیزهایی که می خواهید باشید. کلید تغییر دکوراسیون دنبال کردن یک طرح خوب است .هماهنگی بین طراحی داخلی فضا و المانها و عناصر دکوراتیو امری مهم است که گاهی ممکن است المان مناسب برای فضای ما در بازار موجود نباشد از این رو طراحی عتاصر متناسب با فضا در کنار طراحی داخلی اهمیت پیدا میکتد.

معمولا وقتی در مورد نقش یکی از اجزای دکوراسیون صحبت می کنیم، منظورمان میزان اثرگذاری آن در چیدمان کلی فضای داخلی و کارایی آن از جنبه عملکردی و زیبایی شناختی در دکوراسیون خانه است. اما المان های دکوراتیو از این قاعده مستثنا هستند.

در نتیجه وقتی صحبت از آنها به میان می آید، صرفا به جنبه زیبایی شناختی المان های دکوراتیو توجه می نماییم. این المان ها شامل لوازم جانبی هستند که با استفاده از آنها در فضای داخلی اتاق ها می توانیم ارزشی تاثیرگذار بر زیبایی محیط به وجود آوریم. بنابراین این المان ها نقش بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون بازی می کنند و در واقع مرز میان کاربردی بودن صرف یا تک بعدی بودن دکوراسیون را با یک طراحی ایده آل و چند بعدی را مشخص می نمایند. همچنین المان های دکوراتیو می توانند به پیوستگی تمام اجزای منفرد دکوراسیون و ساخت مجموعه ای هماهنگ و یکپارچه از چیدمان محیطی کمک کنند.

جهت ایجاد این پیوستگی مجموعه ما با همکاری با هنرمندان در این عرصه محصولات روشنایی و دکوراتیو را متناسب یا طراحی پروژه برای شما تولید خواهد کرد.

 

نام و نام خانوادگی
ایمیل
نظر
500 کاراکتر